O mnie

Jestem Maciek, a tutaj piszę do Was jako Pirat. Na co dzień zajmuję się marketingiem w firmie dystrybuującej zabawki. Prywatnie jestem też posiadaczem dwóch szalonych kotek (ale psy też lubię).
 
Jak możecie się domyślić, interesuję się planszówkami, które wyszukuję, ogrywam, recenzuję i robię im zdjęcia, które umieszczam tutaj i na Instagramie.
 
Piszę o planszówkach dobrych, bo wychodzę z założenia, że nie ma sensu rozmawiać o tych kiepskich, skoro rocznie wychodzi taka ilość gier, że nie jesteśmy w stanie wszystkiego ograć, ale czasem zdarza mi się zrecenzować grę, która mi się mniej podoba.
 
Moja przygoda z nowoczesnymi grami planszowymi zaczęła się od Splendoru, który krótko po swojej premierze podbił moje serce, a obecnie jest to tytuł na który patrzę z sentymentem.
 
Cieszy mnie, kiedy widzę, że więcej osób interesuje się planszówkami, dlatego staram się pisać w taki sposób, żeby bez problemu zrozumiała mnie osoba grająca i taka, która dopiero zagłębia się w planszówkowe hobby.
 
Staram się pisać i robić zdjęcia najlepiej jak potrafię, ale szanuję to, że z pewnością nie wszyscy się ze mną zgadzają w moich ocenach – tym lepiej! Chętnie poznam inne punkty widzenia, nawet jeśli ktoś nie przepada za moimi ulubionymi tytułami.
 
Uważam, że planszówki to hobby towarzyskie (sam dzięki graniu poznałem już sporo świetnych osób), dlatego bardzo rzadko ogrywam tryb solo.
 
Współpracuję również z różnymi wydawnictwami i jestem otwarty na wszelkie formy współpracy, więc jeśli macie coś do zaproponowania lub jakiekolwiek pytania to czekam na wiadomość na piratplanszowek@gmail.com